Artret
ARTET » O firmie
Niedziela, 2019-01-19
KONTAKT
.: Pracownia renowacji
Małgorzata Dudkowiak
Al. J. Kasprowicza 34
51-137 Wrocław

kom. 601 729 300
POLEĆ ZNAJOMEMU
:: Wpisz adres e-mail
:: Wiadomość
O FIRMIE
Nasza pracownia oferuje profesjonalne usługi w zakresie renowacji drewna, metalu oraz złocenia i srebrzenia. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży konserwatorskiej.
 
Jaki będzie koszt usługi?
Zlecenia wyceniamy indywidualnie, ale nie ustalamy stawek na podstawie maila lub rozmowy telefonicznej, ponieważ musimy dany przedmiot zobaczyć. Dlatego zachęcamy do nieodpłatnych i niezobowiązujących konsultacji. Można w tym celu przyjechać do pracowni, można także przedmiot do nas wysłać. Jeśli nie mogą Państwo skorzystać z powyższych opcji, zachęcamy do zrobienia przedmiotom zdjęć – przy dziennym świetle i w dużej rozdzielczości – i przesłania ich na adres: biuro@artet.pl. Odpowiemy na wiadomość, podając zakres cenowy.

Nie wiem, czy da się odnowić moje domowe starocie
My wiemy, że tak! Niemal każdy stary przedmiot można uratować – parasolnik po babci, XIX-wieczny sekretarzyk czy srebrną cukiernicę. Nie warto skazywać domowych skarbów na zapomnienie, dajmy im razem nowe życie.

Jaki jest termin realizacji zlecenia?
Terminy realizacji zleceń także ustalamy indywidualnie, ale warto wiedzieć, że specyfika naszej branży nie jest nastawiona na usługi ekspresowe. Na wykonanie zlecenia należy poczekać min. 2-3 tygodnie.
 
Nie mieszkam we Wrocławiu, jak mogę skorzystać z oferty Artetu?
Proszę wysłać do nas przedmiot pocztą (koszt przesyłki pokrywa klient). Po zaakceptowaniu wyceny przedmiot zostanie odnowiony, a następnie odesłany do Państwa.